cancel

График работы

В будние дни с 8 до 12
Суббота с 9 до 20
Воскресенье с 10 до 19

Каталог

Балансувальні платформи (BOSU)

Скользящие диски HMS DPS01

Скользящие диски HMS DPS01

В наличии

323 грн

Платформа додаткова BOSU POWERSTAX

Платформа додаткова BOSU POWERSTAX

Уточняйте

3780 грн

Балансувальна платформа BOSU INEX

Балансувальна платформа BOSU INEX

В наличии

4625 грн

Система балансувальна BOSU 3D SYSTEM

Система балансувальна BOSU 3D SYSTEM

Уточняйте

8325 грн

Комплект платформ BOSU POWERSTAX SET

Комплект платформ BOSU POWERSTAX SET

Уточняйте

13505 грн

Балансувальні платформи (BOSU)


Bosu (босу) – нова система фітнесу, яка стає все більш популярною. Сьогодні ми розповімо, що таке bosu фітнес і на що слід звертати увагу на те, як займатися на босу-тренажері.

Отже, Bosu balance trainer - саме так повністю називається снаряд - являє собою щось схоже на половинку фітболу: пластикова платформа трохи більше 60 см в діаметрі з гумовим куполом висотою близько 30 см. Регулювання за рахунок повітря, що спускається або накачується через спеціальний отвір дозволяє змінювати пружність використовуваної півсфери. В основі цього тренажера розташовані дві ручки, які зручні при транспортуванні, а також задіяні при ряді вправ. Застосовується цей оригінальний винахід у двох положеннях: куполом вниз і куполом вгору, англійський вислів "використання з двох сторін" звучить як Both Side Use - скорочений Bosu.


Переваги Босу (Босу)

Незвичайний тренажер викликає усмішку, а перші заняття на ньому у групі – вибухи дружного сміху. Однак головне завдання Bosu – не підняття настрою. Bosu має безліч плюсів та позитивних властивостей - швидко освоївшись з тренажером, ви зрозумієте, що він втілює в собі всі чудові якості тренування на фітболі (виправлення та покращення постави, корекція фігури, підвищення гнучкості тіла), а також підходить для повноцінних занять пілатесом та іншими різновидами фітнесу. Багато вправи нагадують степ-аеробіку. Даний тренажер сприяє тренуванню вестибулярного апарату і дозволяє задіяти різні групи м'язів, розвиваючи спритність і силу.

Програми занять Bosu розробляються з урахуванням ступеня підготовки, фізичної форми та здоров'я групи учасників. Як таких обмежень немає, є лише коригування і видозміна вправ. Для людей із захворюваннями суглобів вправи на тренажері спрощені, виключені різкі рухи, а пружна півсфера на заняттях виступає в ролі своєрідного амортизатора, знижуючи ударне навантаження.


Як займатися на Bosu

Для високої ефективності занять на bosu, у фітнес-центрі або вдома, необхідно враховувати низку особливостей тренажера bosu та намагатися виконувати все строго відповідно до рекомендацій, тоді буде і ефект, і захистіть себе від можливих проблем.

Підберіть правильні кросівки, які підходять для занять фітнесом: досить високі з підошвою, що не ковзає, і фіксованою п'ятою. Інше взуття або взагалі його відсутність, як практикують деякі жінки в домашніх заняттях, є неприпустимим.

Починайте роботу з bosu з розминки. Підійдуть підйоми на тренажер із різних боків. Стривайте на ньому: на двох ногах і на одній. Звикніть до тренажеру, навчитеся балансувати, без хорошого балансу займатися на bosu не лише неефективно, а й небезпечно. Потрібно домогтися, щоб ви могли стояти на bosu із заплющеними очима. Якщо ви відчуваєте, що вам важко тримати баланс, ступінь накачування босу можна зменшити, стравивши повітря.

Комплекс обраних вправ визначається цілями, які ви поставили перед собою. Починати слід з аеробних вправ, використовуючи bosu просто як сходинку. Пізніше ви зможете реалізувати наступні заняття: стрейчінг (розтяжка), кардіовправи, силові тренування.

Нарощуйте темп вправ на bosu поступово, не поспішайте, стопи ставте паралельно один одному максимально близько до центру купола, коліна повинні бути напівзігнутими.

У комплексах вправ Bosu, близьких до степ-аеробіки, необхідно особливу увагу приділяти гомілкостопу, на який припадає основна частина навантаження (одна з причин того, що такі заняття рекомендуються сноубордом, лижами і ковзанярським спортом). Перші заняття мають проходити не частіше ніж 2 рази на тиждень.