cancel

График работы

В будние дни с 8 до 12
Суббота с 9 до 20
Воскресенье с 10 до 19

Каталог

Петлі силові TRX

Петли HMS RXT

Петли HMS RXT

В наличии

846 грн

Петли HMS TX09

Петли HMS TX09

В наличии

1093 грн

Петли HMS TXPRO

Петли HMS TXPRO

В наличии

1131 грн

Петлі силові TRX


Експерти та любителі фітнес-індустрії сходяться на думці, що TRX – головна тенденція у розвитку функціональних тренувань. Фітнес-клуби по всій країні стабільно включають у свій розклад групові та індивідуальні тренування тренажерах TRX.

Можливо, головна перевага TRX – його просто встановити навіть удома без додаткових перепланувань. Функціональні петлі легко кріпляться до шведської стінки, що значно розширити арсенал тренувань.


Устаткування самостійно можна прикріпити:

на турнік

на гаки до стелі

на стовп

на гілку дерева

на будь-які двері (зі спеціальним анкером)


Система тренувань із петлями TRX була розроблена у США. Тоді передбачалося, що лише для підготовки бійців спецназу. Проте невдовзі тренери у всьому світі звернули увагу, що це значно більше, ніж просто багатофункціональний тренажер. TRX - це справжня тренувальна система.

Тепер тренуватися з повним навантаженням можна будь-де, навіть у лісі — тренажери TRX мають компактні розміри і важать менше 1 кг.


Фітнес-петлі TRX поєднують 3 важливі плюси:

компактність

легка установка

можливість використання і в приміщенні, і на відкритому повітрі


Варто відзначити високу надійність конструкції. Несучий карабін витримує навантаження до 180 кг, нейлонові шви та регульовані пряжки – до 450 кг.

Успіх підтверджують зірки кіно та шоу-бізнесу. Для багатьох петлі TRX стали незамінним обладнанням. Професійні спортсмени НХЛ, НФЛ та НБА використовують TRX, щоб підвищити ефективність своїх тренувань.

Наприклад, знаменитий футбольний клуб «Ліверпуль» зазначив, що саме використання петлів для кросфіту TRX на тренуваннях дозволило команді досягти настільки низького рівня травмованості гравців.

Кардіо- та силові тренажери великі та дорогі. Не всі можуть дозволити поставити їх у себе вдома. Та й навіщо? TRX дає функціональність повноцінного заняття у залі. А заощаджені гроші краще витратити на відпустку, де не доведеться пропускати тренування, якщо не забути взяти TRX.